KONAKLAMA

Konferans katılımcılarının, konaklama konusunda gerekli ayarlamayı yapmaları önemle rica olunur. Konferans yerine ulaşım sabah, öğlen ve akşamın erken saatlerinde ücretsiz servis ile sağlanacaktır. Servis kalkış saatleri, konferans programı oluşturulduktan sonra duyurulacaktır.

Aşağıdaki otel, konferans katılımcılarımıza özel fiyatlarla konaklama imkânı sunmaktadır:

 •  Yol İş Holiday Hotel, Adana (Fiyatlar Türk Lirası-TL üzerindendir.)
  190TL Tek Kişilik Oda
  260TL Çift Kişilik Oda
  Web: www.yolisholidayadana.com.tr
  e-mail: satis@yolisholidayadana.com.tr

Rezervasyonlarınızı lütfen tavsiye edilen otel ile doğrudan iletişime geçip, InVisible Media in STEAM Konferansı’nın katılımcısı olduğunuzu belirterek yapınız. Bu otellerde konaklayan katılımcılar için gidiş ve dönüş servisleri sağlanacaktır.

Bunların dışında, Adana’da farklı fiyat kategorilerinde pek çok otel seçeneği bulunmaktadır. (Rezervasyon yapmadan önce lütfen ve Ücretsiz Servisler için Toplanma Noktalarını gözden geçiriniz.)

 • Toplanma Noktası 1: İller Bankası Mahallesi, Adnan Kahveci Bulvarı, Adana / Yol İş Holiday Hotel’in önü.
 • Toplanma Noktası 2: Reşatbey Mahallesi, Cumhuriyet Sokak, Adana / Deniz Bank’ın önü.

Bu otellerde kalmayacak olan katılımcılarımızın, servis ayarlamaları için bizimle iletişime geçmeleri önemle rica olunur.

HAVAALANINDAN ULAŞIM

Adana Şakirpaşa Havaalanı, şehir merkezine yaklaşık 3 km uzaklıktadır.

Havaalanından Adana’ya en kolay ulaşım taksiyle sağlanmaktadır. Taksi ücretleri: Toplanma Noktası 1 için yaklaşık 40-50TL, Toplanma Noktası 2 için ise yaklaşık 25-30TL’dir.